دانش یار مستشاران

 

روش های متعددی برای تبلیغات یک محصول و یا خدمات وجود دارد . این روش ها می‌توانند وب سایت را به صورت آفلاین و آنلاین ترویج دهند . به طور مشابه ، اگر وب سایت یک ابزار بازاریابی برا کمک به ترویج کسب و کار حقیقی باشد ، گمان می‌شود که بهترین روش برای تبلیغ این کسب کار استفاده از روش‌های تبلیغاتی سنتی به حساب می‌آید ، اما این صحیح نیست .
در اینجا به چند دلیل مهم برای مقایسه ی بین تبلیغات آنلاین از تبلیغات سنتی می‌ پردازیم :

آگهی های فوری
وقتی که کاربران از سایتی بازدید می‌کنند ، آنها می‌توانند به سرعت به محصول یا خدمات آن دسترسی پیدا کنند که این امر به وسیله تبلیغات چاپ شده و تلویزیونی امکان پذیر نیست . کار شما چه بر پایه تجارت الکترونیک باشد و چه نباشد ، شما می‌توانید این بازدیدکننده‌ ها را بسیار آسان‌ تر از دیگر شرایط تشویق به خرید کنید .

مستشاران

هزینه کمتر
همانطور که می دانید تبلیغات تلویزیونی و چاپی بسیار گران می باشد . شما نه تنها مجبور به پرداخت برای فضای تبلیغاتی که نیاز دارید هستید ، بلکه باید هزینه تولید ، طراحی و غیره تبلیغات را نیز بپردازید .

تبلیغات آنلاین آسانتر مدیریت و نظارت می‌شوند
بدون شک ، اکثریت جامعه مدرن امروز تمایل به وصل بودن به اینترنت دارند . خرید از طریق اینترنت امروز مورد توجه است ، چرا که در این صورت توانایی مقایسه قیمت‌ ها بینابین فروشگاه های مختلف سریعا ممکن است . اگر تمایل مردم بیشتر به آنلاین بودن است ، پس بهتر است که تبلیغات در بستر اینترنت شکل گیرد ..

یادآوری آسان تر
توانایی به یاد آوردن آدرس وب‌سایت‌ ها بسیار راحت‌ تر از به یاد آوردن شماره تلفن‌ها است . دلیل این مساله این است که به یاد آوردن کلمات بسی آسان‌ تر از یادآوری ترکیبی از رقم هاست . بنابراین ، استفاده از تبلیغات آنلاین ، در تشخیص دیگران تاثیر می‌گذارد و بازاریابی شما موثر تر خواهد بود .
مهمترین ویژگی وب‌سایت‌ ها و بازاریابی آنلاین این است که برخلاف تبلیغات چاپی و تلویزیونی ، یک واسط تعاملی محسوب می‌شوند . همانطور که در بالا ذکر شد ، تبلیغات آنلاین یک شانس برای تصمیم‌های فوری خرید است . آنچه که تبلیغات آنلاین را بیش از همه از تبلیغات آفلاین متمایز می‌کند مشتریان بالقوه‌ای هستند که به اطلاعاتی که می‌خواهند می‌توانند دست پیدا کنند به طوری که به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند .

مستشاران

همیشه در دسترس و ساده است
تبلیغات آنلاین ۲۴ ساعت در روز و هفت روز در هفته و در هر زمان قابل دسترس شماست . این بدین معنی است که شما می‌توانید به صورت موثر فروش داشته باشید ، حتی زمانی که در خواب هستید .

نویسنده : تیم مستشاران