دانش یار مستشاران

 

توسعه کسب و کار

شاید داشتن یک سایت خوب در قالب های مختلف فروشگاهی ، شخصی ، خبری و ….. امروزه برای ما یک کار جذاب و همچنین بسیار کاربردی برای توسعه کسب و کار ما باشد پس با مستشاران همراه باشید تا این موضوع و همچنین لزوم وجود یک متخصص وب برای آن را بررسی کنیم :
توسعه کسب و کار امروزه دیگر همانند سال های گذشته نیست و با پیدایش ابزارهای نوین ارتباطی این روش های تبلیغات ، مارکتینگ و ….. نیز بسیار تغییر کرده اند ؛ اما وجود یک وبسایت در توسعه کسب وکار ما می تواند بسیار مفید باشد چراکه علاوه بر امکان فروش کالاهای ما از طریق بستر وب ، می تواند محلی برای معرفی ما نیز باشد ، اما تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که برای راه اندازی یک وبسایت آیا به وجود یک متخصص نیاز داریم یا چندین متخصص ؟ اگر وجود متخصص نیاز است چه افرادی و با چه تخصص هایی برای کار ما مورد نیاز هستند ؟ در ادامه به پاسخ به همه این سوالات خواهیم پرداخت :
اگر قصد راه اندازی یک وبسایت برای توسعه کسب و کار خود را دارید ، چقدر خوب است که در ابتدا با یک مشاور فنی و یک مشاور کسب و کار در رابطه با فرآیند راه اندازی وبسایت خود ، روش های جذب مخاطب ، تبلیغات ، سئو ، مارکتینگ و ….. مشورت کنید چرا که این کار مزایای بسیاری برای شما خواهد داشت که می توان به موارد ذیل اشاره نمود :
۱- صرفه جویی در زمان راه اندازی وبسایت
۲- بررسی تخصصی سایت از جهات فنی ، بازاریابی ، تبلیغات و ….
۳- صرفه جویی در هزینه ها چراکه با انجام یک مشاوره خوب قطعا می توانید راحت تر و بهتر انتخاب کنید که چه بستری برای شما مناسب تر است و این کار باعث کاهش هزینه ها خواهد شد
۴- بررسی رقبا و تحلیل سایت آن ها جهت حضور پر قدرت تر
۵- بررسی و تحلیل بهترین زمان مناسب برای حضور در دنیای وب
۶- بررسی المان های موردنیاز جهت راه اندازی سایت و انتخاب افراد متخصص در حوزه های مختلف
موارد فوق تنها بخش کوچکی از مزایای حضور یک مشاور در کنار ماست ، اما شاید برخی از شما بگویید که با این تفاسیر فرآیند راه اندازی وبسایت پیچیده تر از چیزی است که فکر می کردیم ، اما در پاسخ باید بگوییم که قطعا راه اندازی هر کاری سختی مربوط به خود را نیز داراست اما این سختی ها را می توان با حضور یک مشاور مجرب و متعهد به حداقل برسانیم و پس از راه اندازی سایت و توسعه کسب و کار تاثیر شگرف دنیای وب و IT را در کسب و کار خود ببینیم .

نویسنده : تیم مستشاران