قوانین

بسمه تعالی

 

قوانین

 

کاربران

تعریف کاربر : فردی که با هدف یافتن متخصصی در یکی از گروه های ( مشاور ، پزشک ، مدرس و مربی ) وارد سامانه مستشاران می شود و سعی در انتخاب متخصص دارد .
۱ – مستشاران تنها بستری برای اتصال متخصصان و کاربران سایت بوده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت کار ، زمان مشاوره و … نداشته ؛ اگرچه مستشاران سعی می نماید تا اطلاعات تکمیلی را هنگام ثبت نام از این افراد دریافت نموده تا کاربران نیز با اعتماد بیشتری بتوانند متخصص خود را انتخاب نمایند .
۲ – پس از ثبت نام ، اطلاعات شما نزد سایت محفوظ است و مستشاران هیچ گاه این اطلاعات را در اختیار افراد ، سازمان ها و …. قرار نمی دهد مگر در شرایطی که اشخاص و سازمان ها با حکم مراجع قضایی خواستار این اطلاعات باشند .
۳ – مستشاران حق خود می داند تا در هر زمان قوانین و مقررات خود را بروزرسانی نماید و پس از هربار بروزرسانی قوانین و مقررات ؛ تغییرات را برای کاربران خود به طرق مختلف ارسال نماید ، لذا ضروری است تا پس از هربار بروزرسانی قوانین آن را مطالعه و از آن آگاهی پیدا کرد .
۴ – مستشاران کلیه نظرات کاربران را پس از بررسی در صفحات مختلف و پست ها منتشر خواهد نمود ؛ لذا ضروری است تا از به کاربردن الفاظ نامناسب ، هرگونه توهین ، تهدید و …. در هنگام نظر دادن اجتناب کرد .
۵ – نظرات کاربران برای مشاوران مختلف بسیار می تواند مفید و کاربردی باشد ؛ چراکه با این کار علاوه بر انتقال تجربه به دیگران ؛ ما را نیز در شناختن متخصصان مجرب و انجام تمهیدات بیشتر برای آنان یاری می نمایید .
۶ – تنها راه های ارتباطی شما کاربران گرامی با سایت ، راه های گفته شده در صفحه تماس با ما می باشد ، لذا ضروری است تا تنها از این طرق با سایت در ارتباط باشید .

متخصصان

تعریف متخصص : شخصی است که در یکی از گروه های مشاور ، پزشک ، مدرس و مربی و در یکی از رشته ها بصورت تخصصی فعالیت دارد و قصد دارد تا با عضویت در مستشاران علاوه بر حضور موثر در دنیای وب ؛ به رفع نیاز کاربران در رشته تخصصی خود مشغول شود.

شرایط متخصص :

الف – داشتن تخصص به صورت علمی و عملی در رشته مربوطه
ب – سعی کنید جهت ارتباط موثر با کاربر از تصویر مناسبی استفاده نمایید .
ج – دارا بودن مطب ، دفتر کار ، دفتر شرکت و …. برای اعتماد بیشتر کاربران و همچنین بالا بردن کیفیت خدمات می تواند بسیار مفید باشد .
د – برخورداری از یک شماره تماس ثابت (مطب ، دفترکار ، شرکت و …) می تواند ارتباط شما با کاربران را دوچندان کند .۷ – کلیه افراد متخصص در هنگام ثبت نام در سایت موظف به پایبندی به قوانین و مقررات سایت بوده و در غیر اینصورت حساب کاربری این افراد غیرفعال می شود .
۸ – متخصصان موظف هستند تا اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام به درستی وارد نمایند ؛ درصورتی که مستشاران متوجه عدم صداقت افراد در وارد کردن اطلاعات در هنگام ثبت نام شود حساب کاربری آن ها را به حالت تعلیق خواهد برد .
۹ – نظرات کاربران به متخصصان می تواند موجب رشد و پیشرفت شما متخصص گرامی شود ؛ لذا سعی کنید تا جهت تعامل بیشتر با کاربران نظرات آن ها را به صورت کامل مطالعه نموده و درصورت امکان به آن ها پاسخ دهید .
۱۰ – مستشاران حق خود می داند تا در هر زمان قوانین و مقررات خود را بروزرسانی نماید و پس از هربار بروزرسانی قوانین و مقررات ؛ تغییرات را برای متخصصان خود به طرق مختلف ارسال نماید ، لذا ضروری است تا پس از هربار بروزرسانی قوانین آن را مطالعه و از آن آگاهی پیدا کنید .
۱۱ – چنانچه کاربران زیادی از کیفیت کار یک متخصص ناراضی باشند و مستشاران پس از تحقیق و بررسی به صحت این موضوع پی ببرد ، حساب کاربری شخص را برای بار اول به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق برده و برای بار دوم اقدام به حذف حساب کاربری وی خواهد نمود .
۱۲ – چنانچه در هنگام خرید سکه یا ارتقا به حساب کاربری حرفه ای مشکلی در پرداخت پیش آید مبلغ کسر شده از حساب شما ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت به حساب شما باز خواهد گشت .
۱۳ – مستشاران جهت بالابردن بیشتر امنیت اطلاعات کاربران خود از پروتکل SSL استفاده می نماید ، لذا در هنگام پرداخت وجه حتما در قسمت URL مرورگر خود این موضوع را بررسی و سپس اقدام به پرداخت نمایید .
۱۴ – مستشاران هیچگاه از کاربران خود درخواست هایی مبنی بر رمزدوم کارت بانکی ، تاریخ انقضا ، CVV2 و غیره را نخواهد کرد ، لذا ضروری است تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوید .
۱۵ – کلیه پرداخت ها در مستشاران از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب و دارای رمز اینترنتی ( رمز دوم ) امکان پذیر خواهد بود و روش های پرداختی مانند کارت به کارت و پرداخت فیزیکی در حال حاضر امکان پذیر نخواهد بود .
۱۶ – مستشاران جهت رفاه کاربران خود این امکان را نیز فراهم نموده تا درصورت تمایل ، افراد بتوانند از طریق کدهای دستوری اقدام به پرداخت نمایند ، برای این کار افراد می توانند کد نمایش داده شده در صفحه پرداخت را با تلفن همراه شماره گیری نموده و طبق راهنما مراحل را پیش بروند .
۱۷ – سکه های خریداری شده توسط شما دارای تاریخ انقضا نبوده ، اما پس از گذشت هر ۳۰ روز از تاریخ خرید سکه های شما ، تعداد ۵ سکه از حساب کاربری شما حذف خواهد گردید .
۱۸ – براساس بازدید و فعالیت های شما اعم از پاسخگویی به کامنت های کاربران ، پست های شما در سایت و همچنین رتبه شما از جهت نظرسنجی میان کاربران ، مستشاران کدتخفیفی را در اختیار  متخصصین برگزیده قرار می دهد تا با این کد تخفیف که به نام شما بوده بتوانید از سایر متخصصینی که در سایت حضور ندارند با تخفیفی ویژه دعوت به عضویت کرده و سکه دریافت کنید .